Валентин Судак:Ми дякуємо глядачу, який приходить на нас у театр

Валентин Судак, народний артист України, роль Чуба у виставі «Ніч перед Різдвом», Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка

Виїзд до Полтави вперше у нас був років 20-25 років тому, коли ми приїздили сюди на гастролі на цілий місяць. Лише найкращі спогади залишились. Я бачив ваш театр ще до ремонту, зараз це зовсім інший затишний просторий сучасний театр. Та й місто розрослося. Полтава змінюється на очах, стає гарнішою, чистішою. А публіка стала ще кращою.
     Чотири роки тому привозили на гоголівський фестиваль виставу «Французька вечеря». Так приємно, що нас зустріли на вулиці і впізнали. Запитували: ви ж тоді грали? Це колосально.
      Зустрілися з акторами вашого театру як із давніми друзями. Це дуже добре, що між нашими колективами такі добрі теплі стосунки. Вистава «Ніч перед Різдвом», яку показуємо цього року, у цікавому форматі, у гоголівському настрої. Ми дякуємо глядачу, який приходить на нас у театр.
      У репертуарі нашого театру багато вистав, що пов’язані з Гоголем: «Вій», «Мертві душі» ставили. До речі, й фільм «Вій» знімали на Чернігівщині. Так що він і наш.
      Фестиваль – це чудова річ. Нещодавно завершився і наш фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі». Ми всі вистави передивились. Були хороші, були й такі, від яких очікували незвичайних вражень, яких не отримали. Але й ці вистави вчать нас, як не треба грати, чого не варто робити на сцені. До речі, до Полтави ми зіграли виставу «Смішні гроші» у Кременчуці - і відкрили для себе нову площадку. Там немає свого театру, але глядач настільки гарно реагував на нашу виставу, так аплодував, що ми обов’язково приїдемо на Полтавщину ще не раз.