Євген Бондар: Гоголівська сцена – як своя

Євген Бондар, актор, виконавець ролі Вакули, Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка

"Гоголівська сцена – як своя. Мабуть тому,що дуже схожа на нашу за конструкцією. Я навіть на репетиції, коли за кулісами приліг і чекав своєї сцени, подивився вгору - і,здається, все як у нас. Піддивилися і технічні штуки у гоголівців, що можна використовувати собі (жартує). І що не менш приємно - у вас глядач вихований, як по книжці. Інколи аплодисменти звучали навіть там, де я раніше їх не чув. Здавалося, потрібно грати далі, щоб не втратити темпоритм вистави, а нам ще аплодують.

b_400_0_16777215_00___images_1bondar.jpg
     Пам’ятаю, як ми приїздили до вас на гоголівський фестиваль ще з виставою «Миргород». Тоді у нас був божевільний графік - навіть не прогулялися містом. Зараз знайшли можливість подивитися його. До речі, наші міста взагалі схожі, однаково древні, мають свою історію, пам’ятки.
     «Ніч перед Різдвом» - це наша прем’єрна вистава, але за той час, що йде в репертуарі, встигла полюбитися нашому глядачу. З самого початку роботи над виставою було важко, намудрували складних трюків, та у ході репетицій дещо змінювалося, ставало на свої місця, було зрозумілішим. Це такий матеріал, який не може бути не цікавим. У Чернігові на цій виставі постійно аншлаги. Таке вперше за мою кар’єру. Останній танець – остання крапка вистави – це взагалі диво, коли актори віддають всю свою енергетику, яка бумерангом повертається від залу".

Ольга Коваленко, керівник літ-драм частини театру