Оксана Гребенюк: На гоголівській сцені навіть до вистави відчували присутність Гоголя

     Оксана Гребенюк, заслужена артистка України, виконавиця ролі Солохи, Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка

b_400_0_16777215_00___images_1_grebenuk.jpg

      Полтава – це моє рідне місто. Завжди, коли приїжджаю сюди, відчуття повертають у дитинство. У залі мої батьки, друзі, однокласники. І це дуже відповідально. Хочеться не просто вдало зіграти, а щоб ця вистава пройшла по-особливому. Мені приємно, що вся наша молодь, яка вперше побачила Полтаву, сказала, що вона прийшлася до душі. Я дуже люблю Полтаву, тому вірю: всі, хто відвідали її - полюблять наше місто не менше, ніж люблю його я. А як зустрічали глядачі! Це просто окрема подяка всім, хто цього вечора був із нами.
     Я сьогодні подумала про те, що у цьому місті на сцені бачили стільки Солох, що не знаю, чим можна було здивувати. «Ніч перед Різдвом» - це для мене історія з дитинства, асоціація з гарним фільмом, який кожного року передивляюся і отримую велике задоволення. Коли цей матеріал взяли до постановки – зраділа, а коли отримала роль Солохи – ще більше зацікавилася. У цей образ ми хотіли привнести щось лубочне, знайти саме комедійну лініюю. Якщо це вдалося – то це дуже добре.
      На гоголівській сцені навіть до вистави відчували присутність Гоголя. Перед початком постійно щось містичним образом зникало, а потім всі наші зірки погасли (у декораціях використано безліч лампочок, що раптово перестали світитися - авт). Але перед початком я сказала: «Миколо Васильовичу ви нас вибачте, якщо щось не так. Але ми дуже хочемо зіграти нашу виставу на цій сцені». Після цього все налагодилося.