Володимир Федінчук: Ви не уявляєте, з яким натхненням їдемо до Полтави!

Володимир Федінчук, актор Коломийського академічного обласного драматичного театру ім. І. Озаркевича

b_400_0_16777215_00___images_1_fedinchyk.jpg

«Ви не уявляєте, з яким натхненням, із якою великою радістю ми їдемо у Полтаву. Кожен кілометр рахуємо, щоб пошвидше зустрітися з усіма вами. Полтавська сцена – дуже гарна, отримав колосальні враження, добре працювалося тут. Я б сказав, звичайно, по-іншому: як у нас на базі. Але все ж намагалися донести свої почуття, відкритися полтавському глядачу, створити для нього особливу атмосферу театрального дійства.

До речі, відчули на собі містику Гоголя – три кола зробити на об’їзній дорозі поки таки потрапили у місто. Але то дрібниці, головне, що ми добралися до вас, показали свою виставу. Мені здається, що глядач нас зрозумів, добре сприйняв".