Богдан Базилевич: У нас всі актори намагаються добре грати, щоб їх узяли до Полтави

Богдан Базилевич, актор Коломийський академічний обласний драматичний театр ім. І. Озаркевича

b_400_0_16777215_00___images_1_bazulevuch.jpg

"Для нас їхати у Полтаву – це свято. У нас всі актори намагаються добре грати, стараються, щоб тільки їх взяли на фестиваль до вас. Полтава стала нам рідною, адже тут гарний глядач, просто фантастичний колектив театру. Вони всі такі класні, добрі, всі нам допомагають.
     Виставі «Боа констріктор», яку ми привезли на фестиваль, 27 березня виповнилося 10 років. Але ми знали, що полтавському глядачу буде цікава така трактовка Франка. У нас злагоджений колектив, кожен знає, що робити. Намагалися передати атмосферу. Не знаю чи вдалося, але точно - ми дуже старалися".

Ольга Коваленко, керівник літ-драм частини театру