Мирослава Воротняк: «Боа констріктор» - це моя улюблена вистава

Мирослава Воротняк, актриса Коломийського академічного обласного драматичного театру ім. І. Озаркевича

b_400_0_16777215_00___images_1_a_vorotniak.jpg

«Боа констріктор» - це моя улюблена вистава. Вона йде 10 років у нас в театрі завдяки гарній режисурі Максима Голенка, пластиці Ольги Семьошкіної. Вистава нам дуже дорога. На полтавській сцені мені комфортно працювалося. У нас сцена компактніша, адже вона набагато менша. Ваш глядач так тихенько сидів, що ми спочатку подумали, що щось не так. А потім зрозуміли, вони прислухаються, нам пощастило знайти з ними контакт. Кожен із нас у цій виставі має своє завдання, тому вона цілісна, адже ми відчуває єдність один із одним. Масовка допомагає розкривати образи. В оригіналі матеріал жорсткіший, а у нас такий собі пом’якшений Франко завдяки режисерським ходам та пластиці".