Марина Демб: Хотіли добре виступити, адже ми тут вперше

Марина Демб, виконавиця ролі Анни, актриса Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги

b_400_0_16777215_00___images_1_a_demb.jpg
       "Ми вперше у Полтаві. Тільки поселилися - відразу пішли гуляти містом. Воно у вас дуже гарне, просто приголомшливі вулиці, гарно біля театру. Все так вишукано, інтелігентно. Затишне приємне місто.
     Ми, як завжди, хвилювалися, бо вистава складна. Хотіли добре виступити, адже ми тут вперше. А саме перше враження запам’ятовується найбільше. У вас театр шикарний, велике приміщення, сцена велика, театральна зала, акустика. Ми в захваті від зустрічі зі всіма працівниками, які нам дуже допомагали.
       Після виходу на сцену, хвилювання поступово пройшло. Адже за чотири роки, що живе вистава, ми перевірили її на різному глядачеві. Були й школярі, й студенти, (а як ви знаєте це найскладніша публіка).
     Я чекала на роль Анни. На мене цей образ «ліг». Задоволена, що він вчасно мені прийшов, адже сприймала це все як жінка. Це одна з тих ролей, які здаються мені моїми, де я їх підсвідомо відчуваю, це в мені. Достатньо проглянути текст - і вже готова працювати.
       «Украдене щастя» - складний матеріал, складний емоційно і морально. Але, до речі, наша професія й полягає у тому, що той, хто любить репетиційний процес більше, ніж момент поклону, намагається подолати всі ці складнощі. Я люблю своїх партнерів, довіряю і дуже їм вдячна. До речі, Сергій (Микола) на час, коли була постановка, був не такий досвідчений. Він дуже хвилювався, а зараз сприймаємо один одного як родина, інакше як «моя дружинонька» не називає мене. І завдяки цій підтримці, наша вистава живе і знаходить відгук у серцях глядачів".

Ольга Коваленко, керівник літ-драм частини