Валерій Гайфуллін: Грати на полтавській сцені було незвично, але дуже приємно

Валерій Гайфуллін, виконавець ролі Ромео, актор Херсонського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Куліша

b_400_0_16777215_00___images_1_a_gajfylin.jpg
      "Я вперше у Полтаві, радий, що ми мали змогу показати нашу «Ромео і Джульєтту» на фестивалі. Грати було незвично, але дуже приємно. У цій виставі важливе партнерство (тобто воно завжди важливе), тому наша робота – це чітко вибудувані режисером стосунки між персонажами, взаємодія між ними. Я у театрі другий сезон, для мене важлива кожна роль. І це не значить, що Ромео – серйозна, а якась інша – ні. Не буває маленьких ролей, потрібно в кожній показати все, що хочеш донести до людей, на всі сто відсотків.
      Ромео – це хороша детальна робота, в якій я працював із задоволенням. Режисер все нам пояснював, багато розповідав, чому повинно бути так, а не інакше, всі мотивації. Тому й протиріч не виникало. Ми створювали виставу, де важлива кожна деталь, партнерство, простір, в якому існуємо, щоб глядач побачив картинку, зчитав її зміст, знайшов у постановці свої акценти, співзвучні його сприйняттю".

Ольга Коваленко, керівник літ-драм частини