2 квітня "Оперета єднає" Київ

«СЯЙВО ОПЕРЕТИ»

гала-концерт на 2 дії

Тривалість 2 год. 30 хв.

Як завжди яскрава концертна програма! Як завжди звучатимуть улюблені композиції з всесвітньовідомих опер Дж. Верді, В.А. Моцарта, оперет І. Кальмана,Ф. Легара, Й. Штрауса та мюзиклів Дж. Бока, Р. Коччанте, Ж. Пресгурвіка.
Гала-концерт від кращих солістів національної оперети – це поєднання жанрів, це популярні європейські композиції, які вже стали класикою. Адже цей колектив має на меті показувати музичний театр без будь-яких обмежень. Театр, який єднає.
У цей вечір ви поринете у всепоглинаючу всеосяжну атмосферу свята, повну пристрастей, інтриг, курйозів та неймовірних музичних вражень.

Феєричне дійство створив режисер концерту — генеральний директор-художній керівник Національної оперети України, народний артист України Богдан Струтинський.