Владислав Шевченко: «У митців єдина зброя - наше мистецтво»

По завершенні фестивалю «В гостях у Гоголя», який тривав у Полтаві тиждень, журналісти поцікавилися у головного режисера Полтавського облмуздрамтеатру ім. Гоголя       Владислава Шевченка його враженнями від заходу та планами на майбутнє.
— Ви вважаєте, що фестиваль пройшов вдало?
— Фестиваль «В гостях у Гоголя» - це надзвичайна подія. На кожній виставі були повні зали людей. Всі учасники залишилися задоволеними.
— Як зустрічали полтавці театралів із інших міст?
— Глядачі зустрічали гостей неймовірно тепло.
— Виникали складнощі під час організації фестивалю?
— Ні. За це найперша вдячність керівництву області. В такий нелегкий для країни час організувати 7-денний фестиваль, прийняти 7 великих колективів з різних регіонів України - це надзвичайно складно. Але добре, що відшукали кошти і змогли подарувати людям настрій.
— Наскільки був важливим гоголівсьний фестиваль?
— У митців єдина зброя — це наше мистецтво. Чим можемо, тим і підтримуємо національний дух і свідомість. Намагаємось здійснювати вплив на населення. Тому цей фестиваль був потрібен для того, щоб ствердитись, сказати що ми дружня нація, єдина країна.
— Які маєте плани на майбутнє?
— Нас запросили до Кіровограду на фестиваль «Вересневі самоцвіти», та до Коломиї на «Коломийські представлення». Ми з радістю прийняли ці запрошення. Ці фестивалі пройдуть восени. Щодо назв вистав, які туди повеземо, остаточно не визначилися , але запрошені дві великі вистави «Тев'є- Тевель» і « Наталка Полтавка».

Джерело: "БиАф", № 15 (908), 15-21 квітня 2015 року. с. 27.