Вікторія Ягодка

Вікторія Григорівна
Артистка
Народилася 10 липня.
У 1994 році закінчила Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка за спеціальністю «Співи», артист хору, ансамблю (диплом з відзнакою).
У 1999 році закінчила Харківський інститут мистецт ім. І.П. Котляревського за спеціальністю «Спів»,  вокально-хоровий факультет, спеціалізація «Академічний спів», концертний співак, викладач.
У театрі ім. М. Гоголя працює з 1999 року.
За сумісництвом – викладач сольного співу та педагогічної практики вокального відділу Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка (з 2011 року), викладач сольного співу кафедри академічного співу інституті  культури і мистецтв Луганського національного університету ім. Т. Шевченка (з 2015 року).

Актриса володіє потужним оперним голосом унікального тембру - лірико-драматичне сопрано. Провідна солістка концертних програм симфонічного оркестру театру. Виконавиця дуетних партій з солістами Державного академічного великого театру Росії, Національної опери України, Харківської і Київської оперет. У якості солістки симфонічного оркестру, який був  єдиним учасником від України, брала участь у  Міжнародному музичному фестивалі “Єврооркестр” у місті Жуковський Московської області.

Знакові ролі колишнього репертуару:
Марфа Василівна, вона ж Надійка – «Казка про втрачений час» Є. Шварц
Тетяна – «Євгеній Онєгін» П. Чайковський
Графиня Кьяреллі Д’Адда – «Моя професія – Гість» Джуліо Скарначчі, Ренцо Тарабузі

Лола — «Сестра Керрі» Р.Паулс за Т. Драйвером
Золота рибка – «Пісні про любов, або Нова історія Золотої рибки»
Грає у виставах:
«Боїнг-боїнг»  – Джейн