У Полтаві відбудуться гастролі коломийського театру

      27 та 28 вересня своє мистецтво полтавцям даруватимуть актори Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І Озеркевича. Вони покажуть для дітей казочку «Івасик-Телесик», а для дорослих — «Езоп» та «Фараони» у приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.
       Доброю традицією стала участь цього колективу у фестивалі «В гостях у Гоголя», коли на вистави саме коломийського театру найперше полтавський глядач розкуповував квитки. Тому, не чекаючи наступних фестивальних зустрічей, коломийські актори їдуть на гастролі до Полтави з новими виставами.
      27 та 28 вересня для наймолодших шанувальників театру актори коломийського театру зіграють казку «Івасик-Телесик». І хоча сюжет казочки відомий малечі з дитинства, кожен знову порине у світ незвіданого, де казка «оживе». Вражаючий національний колорит, підбір музичного матеріалу, яскраві костюми — все поєднуватиметься у сценічному дійстві, яке не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих, які матимуть унікальну нагоду згадають своє дитинство.

b_400_0_16777215_00___images_afisha_a3_ivasuk_telesuk.jpg
      27 вересня о 18-00 для дорослого глядача колектив коломийського театру запропонує до перегляду виставу «Езоп». Легендарна історія про видатного байкара, засновник жанру байки, який нібито був рабом із Фрігії (Мала Азія). Боги щедро нагородили його даром слова, гострим розумом і неймовірною жагою до свободи. Коломийці розкажуть своє трактування цієї постаті, відкриють простір для роздумів після перегляду інтерпретація відомої п’єси бразильського драматурга Гільєрмо Фігейредо. І лише полтавському глядачу випаде унікальна можливість оцінити грецьку трагедію з гуцульським колоритом.

b_400_0_16777215_00___images___2.jpg
      28 вересня о 19-00 – вечір української драматургії від коломийців. Комедія про те, як в один момент відбулася гендерна революція – тепер влада у руках жінок, а чоловікам нічого не залишається, як виконувати їхні накази. Яу зазначають творці вистави: «З метою збереження статусу чоловіків, як «фараонів» сучасного світу та недопущення витоку небезпечних ідей у широкі народні маси перегляд вистави дозволяється тільки чоловікам!!! Пропуск жінок на перегляд вистави здійснюватиметься з дозволу чоловіків». Але поки в нашому суспільстві панує толерантне ставлення одне до одного, можна скористатися нагодою і чоловікам і запросити своїх жінок до театру. Або ж жінкам зробити все можливе, щоб їхні чоловіки все ж попрямували на комедію, щоб від душі посміятися над «вигаданими», але такими до болю знайомими ситуаціями з життя. 

b_400_0_16777215_00___images_faraonu_a3.jpg

Ольга Коваленко