Працівників колективу театру нагородили грамотами до Дня працівників культури

9 листопада – у День працівників культури та майстрів народної творчості відбулося нагородження гідних працівників галузі.

У Полтавському театрі ім. М. Гоголя найкращі працівники галузі культури приймали привітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Гоговка, а у Палаці дозвілля «Листопад» — від полтавського міського голова Олександра Мамая.

Серед нагороджених і представники Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Гоголя. Почесними грамотами Полтавської обласної ради з врученням нагрудного знака нагороджені за сумлінну працю та примноження культурної спадщини провідний майстер полтавської сцени, акриса Тетяна Беленька та - концертмейстер театру Наталія Зайко.
Почесну грамоту своєю працею, відданістю рідному колективу та роботою на благо розвитку культури на Полтавщині заробила художник-рекламіст театру Олена Гординська.

Подяки від міського голои в День працівника культури отримали провідна актриса театру Людмила Тимофєєва та керівник літератруно-драматургічної частини театру Ольга Коваленко.

Вітаємо колег з нагородами.

b_400_0_16777215_00___images_23.jpg