Полтавцям показали «Страшну помсту»

Днями в рамках 10-го ювілейного фестивалю «В гостях у Гоголя» полтавський театр ім. М.В Гоголя показав прем’єру - драму «Страшна помста».

Це вже п’ята вистава режисера-постановника з Херсону Сергія Павлюка у полтавському театрі. Вільних місць традиційно у залі не було, а квитки розійшлись ще задовго до прем’єри вистави.

«Нашою метою було взяти маловідому роботу Гоголя за основу, не на стільки відому, як інші роботи… Відкритий показ вже відбувся. І нам приємно, що ми отримуємо схвальні відгуки по цій виставі. Полтавці люблять вистави, де потрібно думати», - зазначила завідуюча літературною частиною Полтавського театру ім.М.В.Гоголя Ольга Коваленко.

Павлюк працював з незмінним хореографом Юрієм Бусом, хормейстером Руженою Рубльовою – це команда з Херсону. Також працювали над виставою художники з Черкас.

Для тих хто не встиг потрапити на прем’єру - надалі вистава буде 12 квітня і декілька разів у травні.

b_400_0_16777215_00___images_2_strawna_2.jpg

Джерело: Світлана Бондарева, Інтернет-видання "ВПолтаві.info".