Гоголівці взяли участь у ХХ-ій "Мельпомені Таврії"

          20 травня гоголівці презентували виставу «Жінки» (режисер — Цицино Кобіашвілі) у рамках ХХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». З початку свого існування фестиваль було започатковано як мистецький форму, який охоплю два міста – Херсон та Миколаїв. Цього року ювілейний фестиваль набув широкого розголосу, зустрічав учасників з 11 країн на майже десяти сценічних майданчиках. За період проведення — з 17 по 27 травня — було показано 37 вистав 32 різних творчих колективів. 

          Колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Гоголя презентував своє мистецтво у рамках «Мельпомени Таврії на Миколаївщині» на сцені Миколаївського академічного художнього російського театру. Оргкомітетом фестивалю було обрано для показу миколаївському глядачу виставу «Жінки» — виставу про жіночу дружбу, з нотками комічного, трагічного, життєвого та оптимістичного.


         Публікою були відмічені прекрасні акторські роботи задіяних у виставі заслужених актрис Маргарити Томм (Джулія), Тетяни Любченко (Катруся), Катерини Філатової (Ярослава), харизматичних Людмили Тимофєєвої, Тетяни Беленької, Олександри Галатченко. Шквал аплодисментів і сміху у цій жіночій компанії викликала поява чоловіків, образи яких втілили заслужений артист України Олександр Любченко (Джером) та провідний артист театру Віталій Крапіва.


           Миколаївському глядачу прийшлися до театрального смагу душевні переживання героїнь та тонкі жарти, які створювали невимушену атмосферу. Протягом двох годин публіка співпереживала, раділа, сумувала разом з акторами полтавського театру.


          Отримали гоголівці в нагороду за своє мистецтво від організаторів — диплом учасника та пам’ятні подарунки, а від глядачів – аплодисменти та щирі овації.

 

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_zhinku_1.jpg