Головний художник театру отримала премію ім. І. Котляревського

17 серпня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського, заснованої для вшанування громадян, які своєю професійною, культурно-освітньою діяльністю сприяють розвитку української літературної мови, театрального мистецтва та музики. Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Євгеній Холод.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського у 2018 році стали:

• у номінації «Поетичний твір» – Наталія Баклай, член Національної спілки письменників України – за поетичну збірку «Жінка з віршами»;

у номінації «Театральна діяльність» – Ірина Кліменченко, головний художник Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя – за популяризацію українського театру, створення декорацій та костюмів до вистав репертуару театру;

• у номінації «Музично-пісенна творчість» – Григорій Левченко, заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв України, композитор, професор, керівник українського народного хору «Калина» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка – за творчий доробок;

• у номінації «Медіапроект» – Віктор Вергунов, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України – за серію публікацій, що сприяли популяризації української мови.

Урочисту церемонію нагородження лауреатів премії вирішено провести 7 вересня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя.

Інформація з офіційного сайту Полтавської обласної ради.