Мачо-Еней та «голі» костюми акторок: театр Гоголя у вересні вражатиме сенсаційною інтерпретацією «Енеїди»

          7 вересня Полтавський музично-драматичний театр ім. Миколи Гоголя відкриє 83-й театральний сезон. Що готує творчий колектив полтавцям ми дізналися у Ольги Коваленко, керівника літературно-драматургічної частини театру:

 

         — Цього сезону ми покажемо як улюблені полтавцями вистави «Ханума» та «Кайдашева сім’я», так і нові, які точно не залишать байдужими поціновувачів театру. 8 вересня відбудеться прем’єра музичного бурлеску «Енеїда» у авторській обробці нашого режисера Владислава Шевченка. Сподіваємося, полтавцям сподобається нова «Енеїда», ми багато працювали над виставою і думаю, що полтавці гідно оцінять тонкий гумор і видовищність дійства.

 

          За словами пані Ольги, глядачів чекають багато сюрпризів на сцені: красунчик-Еней буде неперевершеним у компанії чудових акторів та чарівних акторок у костюмах «оголених жінок». Шоу обіцяє бути дійсно незабутнім. Сподіваємося, що журналістам 0532 ще вдасться дістати пару квиточків, адже майже усі квитки на усі вересневі вистави театру давно розкуплені.

 b_1200_700_16777215_00_images_archive_2_eneida.jpg

Джерело: Сайт міста Полтави "0532".
https://www.0532.ua/news/2139460