У ПОЛТАВІ ПОКАЖУТЬ ВИСТАВУ «ПОЛІТ НАД ГНІЗДОМ ЗОЗУЛІ»

        Сьогодні о 19 годині в Полтавському обласному театрі імені Гоголя відбудеться прем’єрний показ вистави «Політ над гніздом зозулі». Над її постановкою працював херсонський режисер Сергій Павлюк. На сцені гратимуть полтавські актори. Вчора відбувся допрем’єрний показ.

      Сергій Павлюк, режисер: Це боротьба людини з владою, яка придушує індивідуальність, волю. Це вистава про боротьбу з цією владою.

       «Розумієте,тут вічне питання – свобода й несвобода. Як людина може себе поводити у складних ситуаціях. Питання життя і смерті. Наскільки може зайти людина у своїй свободі. Наскільки вона зможе повести за собою інших людей», - розповідає асистент режисера Олександр Любченко.

        Кожна вистава – це відкриття. Це щось інше. Ти надягаєш на себе не просто шкіру, ти стаєш іншою людиною», - говорить актор Віталій Крапіва.

        «Мені дуже сподобалося те, як актори втілилися в гру і співпереживають із своїм героєм, як по-справжньому», - каже відвідувачка Валерія Жукова.

        «Молодці наші актори. Дуже складна п’єса. Усі ми пам’ятаємо фільм з Джеком Ніколсоном. Ми сумнівалися, як потягнуть наші. Але, здається, все вдалося.І вражені сучасними декораціями декораціями», - розповідає відвідувачка Людмила Ольховська.

       Показуватимуть виставу із 15 по 17 листопада.


Джерело: ТРК: "Лтава", Автор - Віра Чиж, випуск новин від 15 листопада 2018 р.