У Полтаві звучав джаз

dzhaz

  
25 січня в театрі  ім. М. В. Гоголя відбулась значна подія – концерт «Музика, час, ритм, джаз».

Учасниками концерту стали квартет «Jazz Parnas» та Полтавський симфонічний оркестр. Цей проект – визначна подія не тільки для Полтави, а й для всієї музичної України.

Як повідомили організатори, в концерті прозвучали відомі джазові хіти в оригінальних обробках та авторські твори керівника квартету Олександра Жукова. Учасники квартету Лідія Гринь (вокал), Микола Лобачевский (гітара), Валерій Стовбир (ударні інструменти), Олександр Жуков (бас-гітара) – високопрофесійні  музиканти, кожен з них, являється солістом.

Головний диригент оркестру  Народний артист України  Віталій Скакун завжди радий творчій співпраці с талановитими музикантами та відкритий для різних проектів, які є новаторськими.

Концерт пройшов з шаленим успіхом, квитки неможливо було дістати у вільному продажу. Багато людей, які виявили бажання потрапити на концерт, не змогли здійснити своє бажання в зв’язку з відсутністю білетів. По закінченню концерту до учасників та організаторів концерту підходили численні  глядачі, які висловлювали щиру вдячність за насолоду отриману від даної програми. Учасники оркестру також були вдячні організаторам за можливість прийняти участь в цьому надзвичайно цікавому проекті та висловили бажання щодо продовження творчої співпраці.         

 Автор: Денис Скриль      http://vpoltave.pl.ua