ВІДБУВСЯ ДОПРЕМ'ЄРНИЙ ПОКАЗ ВИСТАВИ "ПОЛІТ НАД ГНІЗДОМ ЗОЗУЛІ"

     

      Допрем`єрний показ вистави «Політ над гніздом зозулі» відбувся у театрі імені Гоголя. Актори - полтавські,а режисер Сергій Павлюк з Херсона. Він відомий поціновувачам мистецтва нашого міста за роботами «Остання любов Гетьмана», «Майстер і Маргарита», та «Страшна помста».

       Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру імені Гоголя
«Актори заслужений артист України Олександр Любченко, Тимофій Зінченко, Сергій Озерянко, Віталій Крапіва. Молодь театру - Олександр Бородавка, Олександр Збаразький, Артем Батрак. Наші уже теж знані - це Генадій Продайко. З дівчат у виставі - це заслужена артистка України Тетяна Любченко, актриса Наталя Кажухаренко і Таня Бєлінка і Юліана Романова.»

       Трагікомедія розповідає про психіатричну лікарню, її пацієнтів, бунт та бажання волі. Загалом, уособлює протистояння однієї людини проти всього суспільства. Працівники театру діляться, - вистава присвячена кримськотатарському народу, якому постійно доводиться боротися за свою свободу.

        Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру імені Гоголя
«Думали, що це може бути спільний проект з кримськотатарським театром. Вистава про свободу, про те, як звичний світ може змінити одна людина. І коли вона потрапляє в ці обставини, вона заряджає своєю волею до свободи всіх інших.»

        Прем`єрний показ вистави «Політ над гніздом зозулі» відбудеться 15-17 листопада. За словами організаторів, всі квитки продано.


Джерело: ТК "ІРТ-Полтава", автор - Аліна Боровик, Новини від 16 листопада 2018 р.