Умови фестивалю

УКРАЇНА

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ

НАКАЗ

01.02.2012                      м. Полтава                              № 24

Зареєстровано 
в Головному управлінні юстиції
у Полтавській області
06.02.2012 № 3/1812

Про затвердження Положення
про Відкритий регіональний
фестиваль театрального мистецтва
«В гостях у Гоголя»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2009 № 1415 «Про затвердження типових положень про управління культури і туризму обласної, Севастопольської міської, Головне управління культури, Головне управління охорони культурної спадщини, управління туризму і курортів Київської міської, відділ культури і туризму районної, районної у м. Севастополі, відділ культури, туризму та охоронної спадщини районної у м. Києві державної адміністрації», Закону України «Про театри і театральну справу» та з метою популяризації кращих творів світової драматургії, у тому числі, творів М.В. Гоголя, ознайомлення з кращими зразками національного театрального мистецтва, пропаганди національного театрального мистецтва, а також, підтримки позитивного іміджу Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя як продовжувача славних традицій першого професійного українського театрального закладу

наказую:

1. Затвердити Положення про Відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» (додається).

2. Заступникові начальника управління – начальнику відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Вождаєнко В.В., головному спеціалісту відділу культурної спадщини та культурної політики Копотун Т.В. надати всебічну організаційну та методичну допомогу у проведенні фестивалю.

3. Директорові Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя Андрієнку О.М. у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Полтавській області.

4. Директорові Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя Андрієнку О.М. після державної реєстрації цього наказу забезпечити його оприлюднення у засобах масової інформації.

5. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Вождаєнко В.В.

Начальник управління                         (підписано)                               Г.І. Фасій

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ управління культури
Полтавської обласної державної
адміністрації 01.02.2012 № 24

Зареєстровано 
в Головному управлінні юстиції
у Полтавській області
06.02.2012 № 3/1812

ПОЛОЖЕННЯ
про Відкритий регіональний фестиваль
театрального мистецтва «В гостях у Гоголя»

І. Загальні положення

1.1. Відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» (далі – Фестиваль) проводиться з метою пропаганди українського театрального мистецтва, розвитку та збагачення традицій національної культури, ознайомлення з кращими зразками національної драматургії, естетичного виховання та духовного розвитку молодого покоління, а також, підтримки позитивного іміджу Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя як продовжувача славних традицій першого професійного українського театрального закладу.

1.2. Завдання Фестивалю – популяризація творів М.В. Гоголя та кращих творів світової драматургії засобами театрального мистецтва, обмін творчими здобутками різних театральних шкіл, пошуку нових мистецьких форм, розширення культурних зв'язків.

ІІ. Організатори Фестивалю

2.1. Засновниками Відкритого регіонального фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» є Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя (далі – Засновник) та управління культури Полтавської обласної державної адміністрації (далі – Співзасновник).

2.2. Організацію підготовки та проведення Фестивалю здійснює Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя.

2.3. Для підготовки та проведення Фестивалю створюється Організаційний комітет (далі – Оргкомітет), персональний склад якого затверджується наказом управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.

ІІІ. Час та місце проведення Фестивалю

3.1. Фестиваль проводиться щороку у квітні.

3.2. Дата, час, терміни і місце проведення Фестивалю визначаються наказом управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.

3.3. Інформація про проведення Фестивалю розміщується на офіційних веб-сайтах Засновника та Співзасновника.

ІV. Умови проведення Фестивалю

4.1. У Фестивалі беруть участь професійні та самодіяльні театральні колективи, незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності, та різноманітного жанрового спрямування.

4.2 Для участі у Фестивалі необхідно до 1 березня надіслати заявку за формою, наведеною у додатку, що містить інформацію, необхідну для вирішення організаційних питань. Заявки, що надходитимуть пізніше визначеного терміну подачі, розглядатись не будуть.

V. Вимоги проведення Фестивалю

5.1. Заявку на участь у Фестивалі необхідно надіслати на адресу:

вул. Жовтнева, 23, м. Полтава, 36020, Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Телефони для довідок: тел./факс (8-0532) 56-94-83, тел. 7-33-92, 50-00-26.

5.2. До заявки на участь у Фестивалі додаються:

технічний райдер вистави, у якому зазначаються розміри декорацій, час, необхідний для їх монтажу та проведення репетиції, характеристики електрообладнання, особливості проведення вистави;

інформаційно-історична довідка театру-учасника;

відео-версія вистави на DVD носіях;

рекламна друкована продукція (афіші формату А1 або А2 – 50 примірників, програмки/буклети – 200 шт.) для інформаційної підтримки колективу-учасника.

5.3. Колектив, що отримав лист-підтвердження про участь у Фестивалі, повинен упродовж 10 днів з моменту його отримання повідомити Оргкомітет про дату приїзду і час прибуття, вид транспорту, дату і час від'їзду, кількісний склад колективу за гендерними ознаками.

VІ. Фінансове забезпечення Фестивалю

6.1. Фінансування Фестивалю здійснюється управлінням культури Полтавської облдержадміністрації відповідно до затвердженого кошторису.

6.2. Для забезпечення підготовки та проведення Фестивалю в установленому порядку залучаються благодійні внески, спонсорська допомога та інші надходження, не заборонені чинним законодавством.

6.3. Проживання та харчування колективів-учасників здійснюється за рахунок Засновника. Транспортні витрати – за рахунок відряджаючої сторони, власних коштів учасників, спонсорів.

Заступник начальника управління –
начальник відділу охорони культурної
спадщини та культурної політики
управління культури  Полтавської
облдержадміністрації                                                   (підписано)                           В.В. Вождаєнко

 

 

Додаток до Положення
про Відкритий регіональний фестиваль
театрального мистецтва «В гостях у Гоголя»

ЗАЯВКА
на участь у Відкритому регіональному фестивалі театрального мистецтва «В гостях у Гоголя»

1. Інформація для вирішення організаційних питань щодо участі у Фестивалі:

1.1. Юридична назва театру.

1.2. Назва вистави.

1.3. Жанр вистави.

1.4. Автор вистави.

1.5. Режисер-постановник вистави.

1.6. Сценограф.

1.7. Тривалість вистави, кількість актів.

1.8. Кількість зайнятих у виставі акторів.

1.9. Кількість обслуговуючого персоналу.

1.10. Час, необхідний для монтування/демонтування декорацій, установки світла.

1. 11. Контактна інформація:

2.1. Директор театру (ПІБ повністю), звання (при наявності); тел./факс/e-mail.

2.2. Художній керівник театру (ПІБ повністю), звання (при наявності);

тел./факс,e-mail.

2.3. Режисер-постановник вистави (ПІБ повністю), звання (при наявності);

тел./факс,e-mail.

2.4. Офіційний веб-сайт театру.

2.5. Контактна особа (тел./факс/e-mail).

М.П.                                                                   Підпис керівника театрального закладу

Заявки направляти на поштову адресу: вул. Жовтнева, 23, м. Полтава, 36020, або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні телефони: тел.\факс (0532) 56-94-83; тел. (05322) 7-33-92.

Примітка: просимо надати рекламну друковану продукцію, фото- і відео- матеріали та технічний райдер вистави разом із заявкою.

 

НАКАЗ

26.03.2015                                                                                                                                         м. Полтава № 83


Про внесення змін до Положення
про Відкритий регіональний
фестиваль театрального мистецтва
«В гостях у Гоголя»

Зареєстровано Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області
27.03.2015 за № 41/2185

 

Відповідно до статей 3, 7, 15 Закону України «Про культуру», підпункту 11 пункту 10 Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Положення про Відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», затвердженого наказом управління культури Полтавської обласної державної адміністрації від
20 серпня 2014 року № 229, зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Полтавській області 29 серпня 2014 року за № 81/2110 (далі –– Положення), такі зміни:

1) розділ VI Положення викласти у такій редакції:

«1. Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених управлінню культури Полтавської облдержадміністрації на відповідні роки, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

2. Витрати, пов’язані з проїздом учасників до м. Полтави та у зворотній бік, здійснюються за власний рахунок учасників.

3. Витрати, пов’язані з перебуванням учасників на Фестивалі (проживання, харчування, оренда транспортних засобів, технічного обладнання, сценічні майданчики для показу фестивальних робіт, друкована та інформаційна продукція, підготовка театральних постановок, виступи запрошених артистів, квіткова, сувенірна продукція тощо), здійснюються за рахунок засновника і співзасновника Фестивалю та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.»;

2) Положення доповнити розділом VIІ такого змісту:

«VIІ. Відзначення учасників Фестивалю

1. Колективи-учасники Фестивалю відзначаються дипломами управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та пам’ятними сувенірами.

2. Підприємства, організації та установи, незалежно від форм власності та організаційно-правової форми (у тому числі благодійні фонди, громадські організації, творчі спілки тощо) за погодженням з Оргкомітетом можуть установлювати за власний рахунок спеціальні призи, нагороди та премії для учасників Фестивалю.».

2. Заступникові начальника управління – начальнику відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Вождаєнко В.В. у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

3. Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені М.В. Гоголя (Андрієнко О.М.) після державної реєстрації цього наказу забезпечити його опублікування у засобах масової інформації.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління –– начальника відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури Полтавської облдержадміністрації Вождаєнко В.В.


Начальник управління (оригінал підписано) Г.І. Фасій

Проект наказу вносить Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя

 

Директор (оригінал підписано) О.М. Андрієнко

 


П о г о д ж е н о:


Начальник відділу соціокультурної
діяльності, планування, обліку
та звітності управління культури
Полтавської обласної державної
адміністрації (оригінал підписано) О.Х. Бут

 

 

Головний спеціаліст відділу охорони
культурної спадщини та культурної
політики управління культури
Полтавської обласної державної
адміністрації (оригінал підписано) Т.В. Копотун