Гоголівці презентують прем'єра фільму "Зимові свята з Гоголем"

Читати далі...

6 січня о 15-00 відбудеться онлайн прем'єра фільму "Зимові свята з Гоголем", що розповість про традиції, яких дотримуються на Полтавщині від час найулюбленіших зимових свят.

Гоголівці стали номінантами на здобуття Премій НСТДУ

Читати далі...

Головний художник театру Ірина Кліменченко та провідна артистка театру Анна Денисенко серед номінантів на Премії національної спільки театральних діячів. 

Якщо театр Гоголя стане національним, йому збільшать фінансування

Читати далі...

На практиці це призведе до збільшення надбавок до зарплатні артистів та дозволить розширити штат театру, зокрема запросити на роботу більше акторів і сформувати повноцінний склад хору та оркестру.

Шановні наші найменші глядачі та дорослі любителі дива!

Читати далі...

Запрошуємо вас провести незабутній час у театрі і створити собі передноворічний настрій!

Міністр культури Ткаченко відвідав Полтавський театр

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко відвідав Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Миколи Гоголя.

Міністр культури відвідав Полтаву. Головне з того, що він розповів

Читати далі...

3 грудня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко приїхав до Полтави Він взяв участь у засіданні Національного круглого столу з актуальних питань у галузі мистецтва та відвідав Полтавський театр імені М.В. Гоголя.

Полтавський театр ім. М. Гоголя може отримати статус "Національного"

Читати далі...

Полтавська ОДА ініціює отримання статусу «національного» для Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Гоголя.

Publish modules to the "offcanvas" position.