Кретова Лідія Олександрівна

Кретова Лідія Олександрівна

Посада: Артистка
Дата народження: 17 жовтня

У 2009 році закінчила Харківський державний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського за спеціальністю «Музичне мистецтво», здобула кваліфікацію концертно-камерного співака, викладача.
Лідія Кретова має унікальні вокальні дані, талановита і перспективна артистка-вокалістка театру. В її репертуарі сольні програми, до яких увійшли твори світової класики та перлини української класичної музики. 
У театрі ім. Гоголя працює з лютого 2012 року. Лідія Кретова задіяна у музичному репертуарі, є незмінною солісткою програм симфонічного оркестру театру.
2009-2012 рік — солістка-вокалістка Полтавської обласної філармонії, продовжує співпрацювати з колективами філармонії й понині. У березні 2011 року захищала честь країни у Санки-Петербурзі на заходах, присвячених дням пам’яті Т.Г. Шевченка.
За сумісництвом — викладач вокально-хорового відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко. Має дипломи всеукраїнських та міжнародних конкурсів виконавців. Виховує молоде покоління співаків, які вже також отримали нагороди на декількох фестивалях вокального мистецтва. 

Задіяна у виставах:
«Наталка Полтавка» — Наталка
«Ніч перед Різдвом» — Оксана


«Тев’є-Тевель»
«Ханума»
«Новорічні пригоди Маші та Віті» - Снігуронька
«Буратіно» — Лялька
«Лісова пісня» - Доля
«Опера жебраків» - Поллі Пічем
«Сватання на Гончарівці» — Уляна
«Майстер і Маргарита» — Співачка
«Жив був пес» — Марися
«Енеїда» — Німфа
«Снігова королева» — Герда

«Острів скарбів» — тубілка

«Маруся Чурай» — Душа

«Собаче серце» — Машиністочка

«Украдене щастя» — Настя