Наталя Потушняк: "Пульс колективу дуже насичений"

Наталя Потушняк, завідуюча літературно-драматургічною частиною Київського академічного театру юного глядача на Липках:


«Ми дуже раді, що склалася така нагода побачитись з вами, поспілкуватися, вести діалог з полтавським глядачем. Адже це енергія, без якої вистави не було б, не було б акторів на сцені. Нашому театру надзвичайно складно виїжджати на гастролі чи фестивалі, тому що пульс колективу дуже насичений. Постійно працює дві сцени, майже щодня вистави. Виокремити якусь частину акторів, які могли б відправитися в інше місто, не завжди вдається. Але все склалося на гаразд і ми у Полтаві, на фестивалі «В гостях у Гоголя».


Наш колектив представив глядачам на фестивалі виставу «Шинель», вона надзвичайно цікава, має неординарне трактування сюжету від режисера Олега Мельничука. В ній і візуальні ефекти, і гра акторів, які викликають живі емоції, і Гоголь. Адже мистецтво театру — це завжди задоволення, це нові емоції.


Ми сподіваємося, що побачимося з вами на наступних фестивалях і користуючись нагородою, запрошуємо полтавців, колектив театру та директора Олексія Миколайовича на святкування 90-річчя нашого театру».

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_potywniak.jpg