Петро Панчук: "У вас хороша публіка"

Петро Панчук, народний артист України, виконавець ролі Тараса Шевченка у виставі «Всюди один… Свічка на вітрі» Національного театру російської драми ім. Лесі Українки:


«Я дуже часто їжджу з гастролями, і, зазвичай, приїхали – відіграли і поїхали. Коли побачив графік перебування на фестивалі у Полтаві — здивувався: зустрічають, годують, дві ночі ночуємо. У готелі нас зустріли з баяном, нагодували, ми погуляли трішки містом. Надзвичайно!


Для мене роль Тараса Шевченка, на яку мене запросив у театр Лесі Українки (Петро Панчук актор Національного театру ім. І.Франка - авт.) режисер Михайло Юрійович Резнікович, стала моєю сходинкою вгору як актора. Я вже пенсіонер, багато зіграв, але коли трапляються хороші ролі, кожного разу кидаю всі свої сили на її втілення.


У цій постановці поєднано постать Шевченка та Гоголя, думаю вийшла та сама точка дотику і прекрасне завершення вашого фестивалю. Адже саме Гоголь мав великий вплив на творче становлення Шевченка як письменника.
У вас хороша публіка. Ввечері перед нашою виставою я забіг у театр, не зважаючи на те, що пізно приїхали, але не можливо було пройти повз. Я зайшов у зал, щоб хоч на хвилинку відчути атмосферу. У вас глядач пильний, чутливий. Це було видно по виставі коломийського театру, а сьогодні вже само собою я відчув це сам будучи на сцені. Це заслуга вашого театру, адже саме ви виховуєте свого глядача і це дуже відчувається.


І хоча серед вистави ми не почули жодних оплесків, так завжди, бо її темпоритм не передбачає переривати дійство ні на мить, але аплодисменти у фіналі здивували всіх нас. Ми багато де були з цією виставою, ми граємо її в театрі Лесі Українки декілька років, але таких овацій як у вас, ще не чули. За ці нові відчуття, ми вам всі дуже вдячні».

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1_pancyk.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_2_pancyk.jpg