1 КВІТНЯ У ПОЛТАВІ СТАРТУЄ "В ГОСТЯХ У ГОГОЛЯ"

 27 березня служителі Мельпомени відзначають Міжнародний день театру. Полтавські митці вже підготувалися до святкування. Втім, вони не відпочиватимуть, а представлять гладачам нову виставу в своєму репертуарі.
Олексій Андрієнко, директор Полтавського музично-драматичного театру ім. М.Гоголя
"До 27 березня ми підійшли із прем'єрою "Ревізор". Дуже давно хотіли поставити цю виставу, якось не складалося. Але в цьому році доклали зусиль і ви зможеет подивитися цю виставу."

Із "Ревізора" першого квітня розпочнеться і сьомий щорічний Відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва, який триватиме тиждень. Митці із різних куточків України приїдуть до Полтави, аби любителі театру насолодилися їх інтерпретаціями творів Миколи Гоголя. Дещо по-новому продемонструють і давно відомі місцевим глядачам п'єси.
Владислав Шевченко, в.о. головного режисера Полтавського музично-драматичного театру ім. М.Гоголя
"Після ремонту були складнощі -зовсім інше освітлення, змінено деяке технічне оснащення сцени. Тому вистави, які вже декілька років у репертуарі театру, довелося підлаштовувати під нові можливості."

На сьогодні квитки на всі дні фестивалю продані, -говорить Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру. Проте, для митців головна зовсім не фінансова сторона.
Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру ім. М.Гоголя
"Саме головне для театру, для артистів, для всіх працівників театру -це оцінка глядача, як сприймають виставу, як аплодують, як ця вистава живе. Артисти віддають енергетику, а глядачі її отримують."