27 червня гоголівці завершили 85-й театральний сезон

b_1200_700_16777215_00_images_repertoire_musical_natalka-poltavka_gallery_natalka-poltavka-4.jpg

27 червня гоголівці традиційно завершили 85-й театральний сезон виставою «Наталка Полтавка» (режисер – Ірина Нестеренко).

Театральними сезонами вимірюється вік театрального колективу: від його початку до завершення всі працівники театру живуть в постійній творчій напрузі. Кожен сезон – це кропітка щоденна праця над собою, у колективі, на сцені і поза нею. Тому, завершення чергового театрального року – це нові вистави в репертуар, це нові поїздки на фестивалі, це нові актори в колективі, це радість від зустрічі з постійними шанувальниками театру та новими глядачами.

85-й театральний сезон подарував нові вистави в репертуар: «Украдене щастя» і «Ромео та Джульєтта» (режисер - Владислав Шевченко), "Юнона та Авось" (режисер - Сергій Павлюк), «Наполеон і Жозефіна» (режисер - Богдан Чернявський), що відкрили глядачам новий погляд на відомі сюжети.

Незважаючи на те, що зала театру наповнювалася глядачами на половину через карантинні обмеження, ми намагалися грати вистави частіше, щоб задовольнити спраглих до вражень та емоцій театралів.

Попереду репетиції нової вистави, поїздка до Одеси та Херсону на фестиваль «Молоко» і відпустка, після чого гоголівці повернуться повні сил та енергії до театру, на сцену, до глядачів.

Дякуємо всім, хто цей рік невтомно працював, щоб всі заплановані театральні події здійснилися!