До Дня Конституції приурочили концерт симфонічного оркестру в оновленому будинку культури у Лохвиці

       26 червня, напередодні великого державного свята Дня Конституції України, симфонічний оркестр полтавського театру під орудою народного артиста України Віталія Скакуна було запрошено зіграти концерт в оновленому будинку культури у Лохвиці.

     На концерті були присутні почесні гості – міністр агрополітики і продовольства України Тарас Кутовий, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь.
     До уваги публіки, яка зібралася в оновленому будинку культури, артисти симфонічного оркестру запропонували різножанрові твори, приурочені 20-й річниці Конституції. Розпочали героїчною увертюрою до опери «Тарас Бульба», зіграли Гімн України. Не обійшлося без українських пісень «Ой не світи, місяченьку», «Україно моя» у виконанні солістів театру Вікторії Ягодки, «На вулиці скрипка грає», «Тебе ніколи не забуду», «Солов`їний романс» від Надії Карпової, та перлини української оперної музики – пісні Наталки Полтавки з однойменної опери «Наталка-Полтавка», у виконанні Лідії Кретової.
     Згадали на концерті у Лохвиці і про полеглих у боях бійців АТО. Під музику «Мелодії» Скорика (соліст – артист оркестру, народний артист України Юрій Кириченко) на екрані з’являлися світлини Героїв.
      А нам далі жити, свою країну оберігати, тому закінчився концерт оптимістичною піснею, яку у супроводі симфонічного оркестру під орудою Віталія Скакуна, заспівала заслужена артистка України, провідна артистка театру ім. М.Гоголя Маргарита Томм «Край, мій рідний край».
       На останок у заповненому вщерть оновленому Лохвицькому районному будинку культури після двогодинного концерту у залі лунали аплодисменти вдячності – керівництву за оновлене приміщення, де тепер можуть виступати артисти високого рівня, музикантам – за гарні емоції, подаровані від щирого серця.

Ольга Коваленко
керівник літ-драм частини
Полтавського театру ім. М.Гоголя