До Полтави їде відома актриса!

omely_1.jpg

Незабаром до Полтавського обласного музично-драматичного театру ім. М. Гоголя приїде відома вже полтавському глядачу незвичайна актриса.

Команда гоголівців відправилася до Дніпра, щоб привезти собаку бобтейла на ймення Омелі. Вона має вийти сьогодні на сцену у виставі «Макбет» Дніпровського академічного театру драми та комедії, що бере участь у фестивалі «В гостях у Гоголя».

Омелі приїде разом зі своєю господаркою Дарією Майчук. Ця мила актриса вже знайома з полтавською сценою, адже разом із Дарією брала участь у виставі нашого театру «Собаче серце».

Тепер у неї нова роль — в одній із найскладніших трагедій Вільяма Шекспіра, переосмисленій режисером Лінасом Зайкаускасом. Але значний акторський досвід дозволить Омелі відмінно впоратися.

Фото із ФБ-сторінки https://www.facebook.com/elena.maychuk