До уваги власників електронних квитків на відмінені вистави!

b_1200_700_16777215_00_images_news_2020_teatr_theatre_in_poltava.jpg

Шановні власники елекронних квитків на відмінені репертуарні та фестивальні вистави через карантин!

На вашу пошту (у вхідні або спам) має надійти лист з інструкцією для повернення електронних квитків. Якщо такого листа ви не отримали, зверніться на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з повідомленням, що ви не отримали інструкцію і зазначте дату та назву вистави, на яку ви придбали квитки на цьому ресурсі.

Кошти театром вже перераховані нашим партнерам, зараз уточнюється термін повернення, але сподіваємося, що після уточнення ваших даних, вам всі гроші будуть повернені на картку.

Дякуємо за терпіння та підтримку.

Будьте здорові.

Адміністрація театру