Гоголівці подарували жінкам до 8 березня вишуканий концерт

8 березня актори Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Гоголя подарували жінкам концерт «Весна як жінка, жінка як весна».
       Цього вечора зі сцени лунали привітання, пісні, гарні слова і звичайно ж панувала святкова атмосфера. Задля радості і гарного настрою жінок у Міжнародний жіночий день на сцену виходили провідні артисти театру народна артистка України Неллі Ножинова, Ніна Савченко, Сергій Озерянко, Вікторія Ягідка, Юлія Орлова, Тетяна Беленька, Антон Височанський, Артем Батрак, Геннадій Продайко та інші. Лунала музика від оркестру театру наживо під орудою диригента Олександра Сурженка. Вишуканості вечору придали оригінальні танцювальні композиції від балету театру (балетмейстер – Світлана Мельник).
       Ліричні нотки на святковому концерті прозвучали у прекрасних віршах Ліни Костенко, які читали зі сцени ведучі Анна Денисенко, Олександр Бородавка, Антон Височанський.
       Не обійшлося і без сюрпризів. Цього вечора під час концерту справжній джентельмен, чоловік, який здатен на вчинок, Дмитро освідчився своїй дівчині Тетяні. Творча команда театру на чолі з режисером-постановником – заслуженим діячем мистецтв України Владиславом Шевченком допомогли зробити пропозицію руки і серця оригінально і романтично. Освідчення стало для Тетяни довгоочікуваним приємним сюрпризом! Вже у присутності гоголівців і глядачів Дмитро почув від дівчини омріяне "так"!
       То ж ми віримо у справжнє і щире кохання! Бажаємо Дмитрові та Тетяні щасливої долі!

b_1200_700_16777215_00_images_archive_8_bereznia.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_8bereznia_osvidcennia.jpg

Ольга Коваленко,

керівник літ-драм частини Полтавського театру ім. М. Гоголя