Гоголівці тріумфально гастролюють Україною

Нині колектив обласного академічного музично – драматичного театру імені Гоголя перебуває на гастролях. Вони почалися з участі у одинадцятому Всеукраїнському фестивалі «Коломийські представлення». Цьогоріч на нього прибули артисти з Білої Церкви, Чернівців, Житомира, Ужгорода, Миколаєва та Черкас. Полтавці привезли на фестиваль дві вистави: дитячу постановку «Пригоди Маші і Віті» та «Наталку Полтавку».

« - Приємно, що на «Наталку Полтавку» найпершою розкупили квитки глядачі. Спершу ми хотіли презентувати щось із своїх новинок. Але оскільки у 2015 році «Наталка» пройшла у Коломиї з приголомшливим успіхом, нас попросили знову показати саме цей спектакль. Тим більше, нині тривають заходи з вшанування Котляревського» - каже керівник літературно-драматургічної частини Полтавського обласного театру ім. Гоголя Ольга Коваленко.

« - У нашого театру склалися теплі стосунки з коломийським театром, ми давно і плідно дружимо колективами. Щороку їздимо у гості один до одного. Цьогоріч нам підготували сюрприз: ми побачили інсценізацію гуцульського весілля. Ми зі свого боку теж доклали усих зусиль, аби «Наталка Полтавка» предстала у всій своїй красі. Участь у виставі взяло сімдесят осіб. Ми хотіли аби вона йшла у супроводі оркестру. Цікаво, що оркестрової ями тамтешньому у театрі немає. Наші музиканти сиділи перед сценою, практично, поруч з глядачами. Вони потім дякували оркестрантам і диригентові» - розповідає Ольга Коваленко.

Гастролі продовжилися 16 вересня у Івано – Франківську. А 17 го вересня – у Львові. На сцені театру імені Марії Заньковецької «гоголівці» презентували «Політ над гніздом зозулі».

« - Ми дуже хвилювалися, адже виступати на сцені такого театру – велика честь але і велика відповідальність. Все пройшло найкращим чином. Наших акторів довго не відпускали. Глядач оцінив нашу драматургію та гру, що нас дуже потішило і надихнуло» - говорить Ольга Коваленко.

Гастролі театру продовжаться у Білій Церкві.


b_1200_700_16777215_00_images_archive_natalka_kolfest.jpg

Джерело: Сайт 0532 м. Полтави. Алла Широкова. 18.09.2019.