«Гоголівці» поставили мюзикл «Острів скарбів»

Нову казкову виставу презентували артисти Полтавського театру імені Гоголя. А саме – мюзикл «Острів скарбів», створений за мотивами відомого роману Роберта Стівенсона та радянського анімаційного фільму 1988-го року. Спектакль супроводжує жива оркестрова музика.

Вистава триває 55 хвилин. Задіяна майже вся театральна трупа. Режисер говорить – традиційно радують дітлахів новою казкою напередодні новорічних свят.

Владислав Шевченко, режисер-постановник

- В цьому році ми завітали у вир пригод, перипетій, мандрів, піратів, скарбів, бійок, погонь – зробили дивовижний мюзикл.

Оригінальну музику з мультику 88-го року, написану композитором Володимиром Бистряковим, адаптував головний диригент театру. Аби її виконати, запросили кількох джазистів.

Олександр Сурженко, головний диригент театру

- Це – джаз. Джаз у поєднанні з роком. Надзвичайно сучасна версія.

На прем'єру запросили заслуженого артиста України Віктора Андрієнка, який грав пірата та озвучував кількох персонажів у мультику. А також - сценариста Аркадія Гарцмана, автора текстів пісень до мультфільму та лібрето до мюзиклу.

Аркадій Гарцман, автор лібрето мюзиклу «Острів скарбів»

- Відрізняється ця вистава, це лібрето від того, що було у мультику. Дописали ми ще три пісні з Володимиром Бистряковим.

Лариса ШИЛО, телеканал «Центральний»

 

20 грудня 2019