Гоголівці запрошують переглянути виставу про Чорнобиль

zona.jpg

Вистава "Зона. 30 км людяності" у репертуарі Полтавського театру ім. М. Гоголя з 2016 року. Постановку п'єси сучасного драматурга Павла Ар'є (оригінальна назва - "На початку і наприкінці часів") здійснив головний режисер театру Владислав Шевченко. Художник - Наталія Ніколаєвська, балетмейстер - Світлана Мельник.

Сьогодні 26 квітня о 19-00 розпочнеться трансляція вистави за посиланням:

https://youtu.be/x3qZKMlbymc

Ролі виконують:
Баба Пріся — Ніна Савченко
Вовчик — Олександр Бородавка
Слава — Анна Денисенко
Батько — Тимофій Зінченко
Дільничний — Сергій Озерянко
Русалка — Ірина Продайко

Ми звикли чути про Чорнобиль, згадувати про нього 26 квітня… Слово «радіація» більше не лякає нас сьогоднішніх, бо ми створили свою зону комфорту й існуємо в ній…
А як живуть ті, хто лишився у Зоні Відчуження? Чому вони там і чим живуть? Історія однієї родини, де представники трьох поколінь навчилися виживати без світла, без гарячої води, без цивілізації відкриє нові таємниці. Вони відгородилися від світу, від жахіть сучасної цивілізації, про які чують лише по радіо, навчилися домовлятися з природою. Політичні і соціальні проблеми викликають у них хронічне неприйняття і нецензурні висловлювання.
Реальні речі переплітаються з фантасмагоричними, реальний біль – з мрією про краще життя… Їхня самотність — це вимушена міра, адже йти їм нікуди. Та відгородившись від сучасного світу, ми бачимо їх — таких живих, таких знайомих кожному персонажів, якими вони можуть залишатися лише у цій їхній Зоні, в їхніх 30-ти кілометрах людяності.

Увага! У виставі використовується ненормативна лексика.