Грим. Мистецтво перевтілення. Образ Мері (Нью-Йорк, Нью-Йорк)

Засумували за нами? А ми працювали для вас і в перервах між репетиціями готували новий відео-проект! Тож, презентуємо пілотний випуск програми "Грим. Мистецтво перетворення", в якій ви дізнаєтеся про секрети театрального гриму, з чого починати створювати образ та які матеріали обирати. Наша талановита неймовірна художник-гример Марина Толмачова запропонувала супер-ідею - показати вам як створюється різний грим героїв вистав у нашому театрі та як актори театру завдяки її професійним навичкам постають перед глядачем у неочікуваних образах. Її ідею підтримав головний режисер театру - заслужений діяч мистпецтв України Владислав Шевченко, який став відео-оператором та режисером-монтажером даного проекту. Всі актори погодились добровільно надати свої обличчя і тіла для втілення креативних ідей нашого художника гримера.
Починаємо! У першому випуску з нами акторка театру Мар'яна Мощар і втілення образу Мері з вистави "Нью-Йорк, Нью-Йорк".