Карантин продовжено, театр працює дистанційно

karantun12.jpg

 

Згідно рішення Кабінету Міністрів України, яким було прийнято продовження карантину в країні до 22 травня 2020 року, повідомляємо, що ми вимушені й надалі разом з вами залишатися вдома. Всі квитки, які ви придбали на вистави і які не відбулися у зв'язку з вимушеними відмінами, є гарантією, що вам будуть повернуті гроші, як тільки ми всі з вами зможемо знову прийти на свої робочі місця.

Каса театру та розповсюджувачі квитків, обов'язково повернуть вам кошти за квитки, після офіційного завершення карантину.

Продовжується повернення електронних квитків. Власники електронних квитків, яким ще не надійшла інструкція на повернення квитка - напишіть лист на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Просимо вас, набратися терпіння і поставитися з розумінням до ситуації. Ми розуміємо, що вам дуже потрібні зараз кошти і ви б змогли ними скористатися, але, на жаль, ми всі чекаємо кращих часів, віримо, що залишимося всі здорові, не наражатимемо одне одного на небезпеку.

Всім гарного вечора і віри, що скоро всі зустрінемося у театрі.

 

Гоголівці