Маргарита Томм. Карантинний бліц 1.

Нова театральна розвага на карантині. Ми порадились і вирішили, що хочемо з вами спілкуватися. То ж, спілкування наше буде звичайно ж віртуальне, але дуже тепле і з посмішкою.
Засумували за гоголівцями? Бо вони за вами дуже! Розпочинаємо серію Карантинний бліц з нашими артистами, щоб трішечки вам більше розповісти про них, повеселитися і пожартувати. Ми задаватимемо акторам одні і ті ж запитання театральні запитання та про карантин (куди зараз без цього). Питання однакові - відповіді ой які різні.
Ми не претендуємо на студійність і академічність, лише прагнемо подарувати вам щирі емоції і позитив живого спілкування.
То ж ми починаємо, а ви дивіться! Каверзні питання придумали і задаватимуть головний режисер театру Владислав Шевченко та керівник літ-драм. частини Ольга Коваленко.

Першою випробування карантинним бліцом пройшла заслужена артистка України Томм Маргарита Валеріївна. Вона - незмінна Едіт Піаф, прекрасна Терпелиха, гонорова Юнона, сварлива Кайдашиха, принципова Пані Пічем, характерна Босая, властна Люба Кочубей... всіх неперелічити, але всі її героїні - це різні долі, різні грані одного таланта.

Насолоджуйтесь компанією Маргарити Томм та #залишайсявдома і #дивітьсягоголівське

Автор - Ольга Коваленко