На карантиніу Полтавському театрі Гоголя майструють декорації до вистав

cexu-zmist.jpg

 

Майстри полтавського театру імені Гоголя на карантині за окремим графіком працюють над створенням декорацій до нової вистави «Юнона та Авось», прем`єра якої мала відбутися цієї весни.

Про це повідомляє спеціаліст по зв‘язках з громадськістю театру Наталія Святцева.

Зокрема, свою роботу продовжують майстри технічних цехів – начальник столярного цеху Ігор Близнюк та начальник бутафорного цеху Ніна Скороход.
Як зазначили театрали, через карантин у підготовці нової вистави довелося зробити паузу у найсакральніший момент репетиційного процесу, коли всі включилися у роботу і прагнули творити і йти до поставленої мети.

Актори на чолі з режисером Сергієм Павлюком старалися максимально використовувати час для репетицій, але все відклали на кращі часи і сподіваються, що прем‘єра обов‘язково відбудеться, адже вони все роблять для цього.
Доки всі вистави театру тимчасово поставлені на паузу, творчий склад репетирує і показує вистави онлайн, а дирекція дбає про модернізацію технічної сторони. Ще наприкінці минулого місяця з‘явилося нове світлове обладнання, яке підключали та розвішували працівники електроцеху на чолі з начальником цеху Сергієм Юхименком.

Крім того, за словами гоголівців, технічні робітники театру дбають не лише про красу світлових декорацій під час показу вистав, а й бережно доглядають за обладнанням театру під час карантину.

Нагадаємо, раніше актори театру імені Гоголя зіграли онлайн-виставу про Чорнобиль.