На Новорічні свята гоголівці даруватимуть атмосферу радості й добра

     Цього року Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя приготував до Новорічних і Різдвяних свят своїм глядачам подарунок – прем’єру мюзиклу «Буратіно» (режисер – заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко).

     Ця казка – незвичайна, адже насичена безліччю музичних номерів, які виконає театральний оркестр наживо. Це і пісні, і танці головних героїв на тлі яскравих декорацій, що перенесуть глядачів до хатинки Тата Карла, Поля Чудес, корчми «Три піскарі», чарівного болота Черепахи Тортіли та до театру Карабаса-Барабаса, де всі ляльки ніби за помахом чарівної палички оживуть на ваших очах.

     І хоч які випробування випали б на долю довірливого доброго дерев’яного хлопчика Буратіно, якого намагалися заманити у пастку підступна Павучиха, хитра Лисиця Аліса та Кіт Базиліо, він за допомогою справжніх друзів Мальвіни, П’єро та Артемона знайде вихід із будь-якої ситуації і отримає золотий ключик від щастя.

     Запрошуємо всіх – і дорослих, і малих – у незабутню подорож до казки, де можна поринути у світ дитинства, повірити у те, що мрії під Новий рік здійснюються, а диво не-одмінно станеться! Перед кожною виставою «Буратіно» – веселі розваги та конкурси з Дідом Морозом і Снігуронькою біля святкової ялинки.

     Ще гарною традицією для гоголівців стало дарувати на свята своїм глядачам чудові враження, які дістають шанувальники мистецтва від перегляду однієї з кращих вистав репертуару – «Ніч перед Різдвом». Цей рік не став винятком, тому саме цю музичну феєрію покажуть актори театру 30 грудня 2015 року, 4, 5 і 10 січня нового 2016 року. Не пропустіть, адже наступного разу зможете побачити цю виставу вже наприкінці наступного року.

     Завітайте до театру ім. М.В.Гоголя на свята – подаруйте собі гарний настрій та зарядіться атмосферою радості й вірою у добро, яке неодмінно подарує новорічна казка.

b_1200_700_16777215_00_images_archive_1buratin.jpgb_700_700_16777215_00_images_archive_2buratin.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Полтавський вісник, № 51 (1379), 18 грудня 2015 року. Ольга Коваленко