Народний артист України Василь Голуб розпочав у Полтаві марафон читання віршів Шевченка

       b_1200_700_16777215_00_images_archive_img_9266.jpg22 травня у день перепоховання Тараса Шевченка у Полтаві стартував марафон читання віршів Кобзаря та авторських віршів сучасних полтавських авторів.
       У самому центрі нашого міста о 15-00 розпочався марафон, організований ГО «Просвіта» на чолі з Миколою Кульчинським. Право відкрити це дійство надали провідному акторові Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя народному артисту України Василю Голубу.
Василь Григорович прочитав усім присутнім уривок із моновистави «В степу безкраїм за Уралом», яку було створено спеціально до 200-річчя від дня народження Шевченка у театрі Гоголя.
       — Це надзвичайно важливо, згадувати Шевченка не лише у круглі дати, — наголосив головний режисер театру Владислав Шевченко. — Минулого року дуже помпезно відзначалося 200-річчя, а вже цього року з його творчістю пов’язано менше заходів. Нам приємно, що ми змогли долучитися до цього мистецького заходу, адже Василь Григорович з відкритою душею та великим творчим запалом створював свою моновиставу і готовий щораз презентувати її полтавським глядачам, відкривати Шевченка, нести до людей його заповіді, його настанови, його біль і любо до рідної землі.

Ольга Коваленко