Подарунком до 50-річного ювілею творчої діяльності народного артиста України Юрія Васильовича Попова

  
у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя стало присвоєння йому обласної премії ім. І. П. Котляревського. Маючи у арсеналі державні нагороди, звання лауреата обласних премій імені Петра Артеменка (1976 р.) та імені Леоніда Бразова (2012 р.), творчі здобутки провідного майстра сцени, видатного актора, не залишилися без уваги і цього разу.
Юрій Васильович Попов – це багатогранна особистість, актор, який завжди виділяється яскравою творчою індивідуальністю, гострою спостережливістю, бурхливою фантазією. Створивши понад сто образів на рідній сцені, Юрій Васильович продовжує радувати своїх шанувальників високим мистецтвом, пропагує вічні життєві цінності, з повагою та відданістю кожного разу виходить до улюбленого глядача.
Кожна акторська робота Юрія Васильовича позначена зрілою майстерністю, вдумливим проникненням в психологічний світ образу, філігранністю виконання і оригінальністю трактовки. Своєю творчою діяльністю Ю.В Попов пропагує високі зразки акторського мистецтва, відновлює класичні традиції та підходи до роботи з партнерами по сцені та режисерами.
Колектив театру шанує і любить Юрія Васильовича за доброту, щирість, батьківську мудрість та відданість театру. Залишається лише щиросердечно привітати Юрія Васильовича з присвоєння премії ім. І.П. Котляревського, побажати міцного здоров’я, творчого польоту, благополуччя у родині, мирного неба над головою! Нехай Ваша зірка яскраво сяє на театральному небосхилі країни, ніколи не згасне нестримна жага до творчості!

З повагою
колектив театру