Подяка гоголівців керівникам, які сприяють подальшій роботі мистецького закладу

     У скрутний для Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя час відновлення після пожежі справжню підтримку та надзвичайну допомогу надали гоголівцям колективи Полтавського університету економіки і торгівлі на чолі з ректором Олексієм Олексійовичем Нестулею, Полтавського міського будинку культури (директор — Леся Анатоліївна Овчиннікова та Палацу дозвілля «Листопад» (директор —Наталія Миколаївна Похилько).
Завдяки багаторічній дружбі та взаємній підтримці у будь-яких ситуаціях Полтавський університету економіки і торгівлі, на чолі з Олексієм Олексійовичем Нестулею, надав безкоштовно актовий зал для проведення репетиційного процесу Полтавського симфонічного оркестру та 2 кімнати для зберігання музичних інструментів, стільців на час відновлювальних робіт у театрі.
    Директори МБК та «Листопаду» пішли назустріч керівництву полтавського театру і змогли надати свої приміщення для показу вистав, знайшли можливість знизити орендну плату за зали. Це сприятиме значній економії коштів театру, що в подальшому будуть використані на ліквідацію наслідків пожежі. 
    Ми щиро вдячні керівникам — Несталі О.О., Овчинніковій Л.А. та Похилько Н.М. за сприяння, добре ставлення та сподіваємося на подальшу співпрацю. Небайдужість цих керівників до долі нашого полтавського театру, що славиться своїми віковічними традиціями, стала запорукою того, що сьогодні наші полтавські глядачі й надалі матимуть можливість дивитися вистави гоголівців, відвідувати концерти симфонічного оркестру, без яких жителі нашого краю вже не уявляють репертуар театру. 
    Бажаємо процвітання та миру всім, хто залишається прихильними до подальшої долі нашого театру, миру в колективах та в державі!

    Добро завжди повертається сторицею. 

                                                                                                                                                                                        Гоголівці