ПОЛТАВСЬКІ ТЕАТРАЛИ ВИРУШИЛИ НА ГАСТРОЛІ ДО ПОЛЬЩІ

       Актори полтавського театру Гоголя у складі культурної делегації Полтавщини з нагоди святкувань Дня Незалежності України вирушили у Вроцлав.

       Там вони візьмуть участь в урочистих культурно-мистецьких заходах і будуть дивувати українську діаспору своєю творчістю. Про це повідомили на офіційній сторінці театру у соцмережі у вівторок, 20 серпня.

       Театрали разом із делегацією Департаменту культури Полтавської ОДА поїхали за кордон для того, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності України для діаспори, яка проживає у Польщі.

       Що стосується гоголівців, то у цій делегації представлені головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко, провідна актриса театру Анна Денисенко, артистки-вокалістки, учасниці етнічного гурту «Стрибожі внуці» Аліна Зінченко, Аліна Жмурко, Людмила Повар та артисти балету – Світлана Закірова, Ірина Продайко, Владислав Бриль, Дмитро Денисенко.

       У рамках заходів гоголівці покажуть уривок вистави «Маруся Чурай», де головну роль Марусі виконує Анна Денисенко, та програму з автентичних пісень від артисток-вокалісток театру.

       А вже восени «Гоголівці» їдуть до Львова з прем`єрною виставою минулого сезону з кращими акторами театру за культовим романом Кена Кізі «Політ над гніздом зозулі», режисера Сергія Павлюка. Вистава відбудеться 17 вересня о 19-00 у приміщення Львівського національного театру імені. Заньковецької.


Джерело: Інтернет-видання ЗМІСТ, автор - Анна Аксюк, 22 серпня 2019 року. Посилання на статтю.