Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Миколи Гоголя увійшов до 9 театрів України, які вразять глядачів своїми виставами.

 


      Такий перелік підготував інформаційний ресурс, медіа-простір, присвячений подорожам Україною «Ukraine-is». Серед номінантів – як національні театри, так і камерні, де грають моновистави.

 

       Зазначають, що Полтавський театр необхідно відвідати шанувальникам української театральної класики.

 

       «Саме тут найколоритніші «Наталка Полтавка», «Ніч перед Різдвом» та «Сватання на Гончарівці»! Протягом свого існування театр отримав багато нагород престижних фестивалів, тож варто його відвідати,» - йдеться у повідомленні.

 

        До 9-ки кращих також увійшли Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка, Волинський академічний обласний театр ляльок з Луцька, Львівський академічний театр імені Леся Курбаса, Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного, Берегівський угорський національний театр ім. Д. Ійєша з Берегово.

 

      Також у переліку – театр одного актора «Крик» з Дніпра, театр «19» з Харкова й молодий (створений у 2010 році) театр на Чайной у Одесі.

 

Джерело: http://www.ukraine-is.com/uk/teatri-v-ukraїni/