У День закоханих відбувся творчий вечір Вікторії Ягідки

       День закоханих у театрі ім. М.Гоголя пройшов в атмосфері краси, гарного настрою, прекрасної музики та неперевершого співу солістки театру Вікторії Ягідки.

    Вітаємо всіх причетних до народження творчого вечора та саму актрису з прем'єрою! Музика звучала від оркестру театру "наживо" під орудою диригента Олександра Сурженка. Побачили глядачі цього вечора і сольні номери від балету театру - балетмейстер Світлана Мельник.

    Свято для всіх, хто цього вечора прийшов до театру, створили постановники режисер - заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко у тандемі з художником Іриною Кліменченко.

   Все ж головною дійовою особою вечора була її величність Пісня у виконанні Вікторії Ягідки. Ліричні арії, романтичні пісні, глибокочуттєві романси ще раз нагадали всім присутнім, що людина не може жити без почуттів, без одне одного, без любові.

    Ходіть до театру за емоціями, адже це не лише можливість долучитися до Прекрасного, а й відчути, що життя триває! І вірити, що обов'язково після розлуки буде нова зустріч!

b_1200_700_16777215_00_images_archive_jagidka.jpg

Ольга Коваленко,

керівник літ-драм. частини Полтавського театру ім. М. Гоголя