У гості до Гоголя їдуть українські та грузинський театри

<

       За тиждень вони покажуть балет, оперу, комедію та фантасмагорію. Таке різномаїття театральних творів полтавці зможуть побачити із 1 по 7 квітня. Саме у цей час відбудеться фестиваль «В гостях у Гоголя». За кілька днів до старту його анонсували працівники полтавського театру.

         І балет, і перфоманс, і комедіо-опера, і комедія-жарт, і фантасмагорія. Таким за декілька днів у Полтаві розпочнеться, і протягом семи днів відбуватиметься 9 Відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». 7 днів, 7 вистав, 2 країни, 300 театралів. Стартує подія традиційно у День народження Миколи Гоголя 1 квітня.

       Ольга Коваленко, завідуюча літературною частиною Полтавського обласного театру ім.М.В.Гоголя

      - Приїжджає Київський Національний театр оперети. Вони вже були у нас минулого року. Привозили «Сорочинський ярмарок». І ми настільки потоваришували з цим колективом, що з найчисельнішим колективом – це 86 осіб, будуть презентовувати своє мистецтво полтавським глядачам.

       Продовжить естафету Коломийський театр із виставою про Наталку-Полтавку на гуцульський манір «Анничка».

       Взагалі любителям театру обіцяють розмаїття жанрів. Як знакову подію анонсують приїзд Грузинського театру імені Грибоєдова.

       Ольга Коваленко, завідуюча літературною частиною Полтавського обласного театру ім.М.В.Гоголя

      - Це один з кращих театрів Грузії. Вони надзвичайно багато гастролюють і в себе, і в інших країнах. Вони погодились приїхати до нас у Полтаву і показати свою виставу «Ревізор». Ця вистава цікава тим, що вона за рік отримала багато нагород на різних фестивалях.

      Створювати прекрасне на сцені театру Гоголя допомагатимуть гостям полтавці. Зокрема, оформити виставу.

     Владислав Шевченко, головний режисер Полтавського обласного театру ім.М.В.Гоголя

     - Вони летітимуть літаком. А служба безпеки не дозволяє перевозити декорації. Тому їх директор приїхав заздалегідь до нас, і ми їм виготовляєм декорації. Привезли ескізи, привезли макети. Тому, їдуть лише актори.

      Кажуть, цього тижня до Полтави приїдуть як вже добре знайомі колективи, так і ті, хто за 25 років жодного разу не бував на полтавській сцені.

      Миколаївський театр привезе виставу «Мертві душі», житомирський – «Одруження», а сумський – перфоманс без жодного слова, тільки пластикою – «Шинель». На завершення полтавцям обіцяють показати балет «Ніч перед Різдвом» від дніпропетровців.

      95% квитків уже розкупили, говорять в театрі. Виставили їх на початку березня. За тиждень половина розійшлася. Цінова політика фестивалю на 10-20 гривень дорожча, ніж зазвичай. Вартість квитків – від 70 до 130 гривень.

      Джерело: Інна БЕЗУГЛА, телеканал «Місто»