У Полтавському театрі Гоголя з’являться нові кондиціонери

IMG 9788Полтавський обласний музично-драматичний театр ім. Гоголя цьгоріч планують дообладнати системою кондиціювання. Встановлять нові кондиціонери в фойє І-го поверху театру, пошивному цехові та балетному залі. За словами директора Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя Олексія Андрієнка, до Полтави цьогоріч прибудуть театральні колективи 8-ми провідних театрів України, тому потрібні умови, щоб приймати гостей.

“Бажано б і доречно удосконалити систему кондиціювання фойє І-го поверху. Також на першому поверсі знаходяться гримувальні акторів, і в них потрібно підтримувати певний температурний режим. Також потрібно зробити капітальний ремонт декоративної ліпнини (кронштейнів) на зовнішніх карнизах будівлі“, – сказав директор. З пропозиціями щодо встановлення такої системи в театрі, керівництво звернулося до заступника голови – керівника апарату Потавської ОДА Валерія Пархоменка, який сьогодні відвідав театр, щоб з’ясувати потреби цього закладу.

«Сьогодні ми проводимо виїзну робочу нараду у приміщенні обласного театру ім. М.В. Гоголя, щоб безпосередньо визначити на місці першочергові питання, які потребують вирішення, а також, які необхідно зробити конкретні кроки для покращення матеріально-технічної бази театру, щоб можна було у поточному році повноцінно здійснювати гастрольну діяльність, спрямовану на ефективну реалізацію на сучасному етапі державної політики у галузі мистецтва. Театр нещодавно відкрив свої двері після капремонту, але ще є певні проблеми, потребує ремонту фасад, потрібно встановити кондиціювання. Коли на черговій сесії обласної ради переглядатимуть бюджет, ми певні частку коштів виділимо для нашого театру», – сказав Пархоменко.

Олексій Андрієнко зазначив, що минулоріч театр заробив 1 млн 900 тис. грн, але більшість із цих коштів іде на податки. Вислухавши всі пропозиції від керівництва театру, Валерій Пархоменко пообіцяв зробити все можливе, щоб театр працював на належному рівні.


Джерело: http://np.pl.ua/2014/02/u-poltavskomu-teatri-hoholya-zyavlyatsya-novi-kondytsionery/