У Полтавському театрі покажуть мюзикл «Острів скарбів»: на прем’єру приїдуть творці знаменитого мультфільму

b_1200_700_16777215_00_images_news_2019_ostriv-skarbiv_ostriv-1-1.jpg

Чергова феєрична прем’єра від гоголівців – напередодні Нового року в театрі покажуть мюзикл на одну дію «Острів скарбів».
Щороку Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В.Гоголя радує маленьких та дорослих поціновувачів жанру новими мюзиклами. Цього року 19 грудня на розсуд глядачів представлять «Острів скарбів».

b_700_700_16777215_00_images_news_2019_ostriv-skarbiv_ostriv-1-2.jpg

Мюзикл, де задіяний увесь акторський склад та оркестр. Жодної фонограми, лише жива музика.
Над прем’єрою працюють режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко, диригент та оркестрування номерів – Олександр Сурженко, художник-постановник Марина Толмачова, головний балетмейстер Світлана Мельник, хормейстер Наталія Зайко.

– За основу мюзиклу взяли мультфільм «Острів скарбів». Автори мультфільму: композитор Володимир Бистряков, автор текстів пісень Аркадій Гарцман та режисер Давид Черкаський приїдуть на прем’єру 19 грудня, – розповіла Ольга Коваленко, керівник літературно-драматичної частини театру.
ДОВІДКОВО:Сюжет мультфільму досить близько повторює події першоджерела – роману «Острів скарбів» Роберта Стівенсона, приправлений великою кількістю жартів з елементами пародії та сатири.
Глядачам сподобаються й прекрасні декорації – острів, трактир, відеопроєкція з інтерактивом.

У виставі задіяно 45 акторів та балет, великі масові сцени. А головні ролі виконають знані та улюблені багатьма актори – Олександр Бородавка (Джим Гокінс), капітан Флінт з’являється лише на відео, папугу зіграють Сергій Жмурко та Мар’яна Мощар, доктор Лівсі – заслужений артист України Олександр Любченко, капітан Сільвер – Тимофій Зінченко, Біллі Бонс – заслужений артист України Богдан Чернявський.

– Художник-постановник мюзиклу Марина Толмачова, це її дипломна робота. Вона працює в театрі художником-гримером, але в неї було велике бажання спробувати себе в якості художника-постановника і тому під керівництвом головного художника театру Ірини Кліменченко, Марина виконала свою першу роботу, як художник-постановник, – каже керівник літературно-драматичної частини.

Казка не лише весела, а й повчальна, в ній розповідають про дружбу, про здоровий спосіб життя.

Вартість квитків – 70 гривень і їх майже всі розібрали. Тож, виходить, що полтавці розкупили квитки ще під час репетиції. Загалом квитки на всі казки продають лише через касу, бо їх викупляють переважно групами – школи, батьки.
До речі, гоголівці зіграють 20 казок до нового року та 20 – після. Щодня, з 19 грудня по 12 січня показуватимуть по дві казки.

– Крім казок на малечу, як завжди, чекають ігри біля ялинки з Дідом Морозом, Снігуркою та мишками, – додала Ольга Коваленко.

Щороку віковий діапазон любителів казок розширюється. Якщо раніше трирічні діти разом з батьками йшли в театр ляльок, то зараз все частіше вони йдуть до обласного театру.

– На виставах декілька об’єктів уваги, це і музика, і дійство, і танці, і спецефекти. Тобто, навіть маленькі діти спокійно можуть висидіти 50 хвилин, бо на сцені постійно відбувається зміна дійства, – говорить Ольга Коваленко.

b_700_700_16777215_00_images_news_2019_ostriv-skarbiv_ostriv-2.jpg

9 грудня 2019

Автор: Ольга Правденко