Вітаємо гоголівців з прем'єрою вистави "Майстер і Маргарита"

     Прем'єра вистави "Майстер і Маргарита" відбулася! У репертуарі гоголівців "оселився" новий витвір мистецтва. Для когось зрозумілий, близький, чуттєвий, для когось - відчуджений. Але він народився, хоча були труднощі, була складна робота... Та сьогодні прем'єра - все відходить на другий план, коли під час дійста чуєш сміх у залі, чи то схлипування, чи то аплодисменти...

   Це живий організм, який створили люди для людей. Створили для того, щоб глядачу був цікавий театр! Театр, що викликає співчуття, театр, який змушує захоплюватися, спонукає до нових думок, до розмірковувань над собою, буттям, минулим, сьогоденням, над майбутнім... кожен вирішить для себе після перегляду "Майстра і Маргарити".      

      Вітаємо усю постановочну групу — режисера Сергія Павлюка, диригента Олександра Сурженка, балетмейстера Юрія Бусса, художника Ірину Кліменченко, хормейстера Наталію Зайко, композитора Шевкета Білялова, артистів драми, хору, оркестру, балету, всіх працівників цехів з прем'єрою! Ви всі доклали великих зусиль до того, щоб вистава відбулася! За це вам всім аплодисменти! 


Ольга Коваленко, керівник літ-драм частини Полтавського театру ім. М. Гоголя