Бог є любов, або Едіт Піаф

Тривалість: 1 година 45 хвилин
Режисер: Владислав Шевченко
Бог є любов, або Едіт Піаф

Відео версія вистави буде доступна з 23 березня за посиланням:

Прем’єра вистави — 26 березня 2009 року.

Режисер-постановник – засл.діяч мист.Укр. Владислав Шевченко
Художник-постановник – Ірина Кліменченко
Композитор – Віталій Ковтун
Балетмейстер – Світлана Мельник
Аранжувальник – Олег Шеременко

Дійові особи та виконавці:

Едіт Піаф – заслужена артистка України Маргарита Томм

Гассіон, батько Едіт

Раймон Ассо, поет

Марсель Сердан, боксер - засл. арт. Укр. Олександр  Любченко

Поль Мьорріс, співак

Лулу Бар’є, імпресаріо - засл.арт. Укр. Богдан Чернявський, Володимир Філатов

Татко Лепле, хазяїн кабаре «Жерніс» - Віталій Крапіва

Ів Монтан, співак

Чоловік,

Незнайомець -   Сергій Озерянко

Тео Сарапо, останнє кохання Едіт, Малий Луї, батько доньки Едіт,

Глядач - Геннадій Продайко

Міми – артисти балету

Вистава наче автобіографічний щоденник, розкриває сторінки життя видатної французької співачки Едіт Піаф. Сліпа дівчинка, що зростала в бабусиному борделі, чиє прозріння вимолили у святої Терези паризькі хвойди, перетворилася у неперевершену співачку, яка заробляла за свій спів мільйони і витрачала їх так само бездумно, як і своє життя. Жінка, що щедро роздавала себе іншим, дарувала своє безумне кохання різним чоловікам, пережила страшні трагедії і тріумф, яка стала символом Франції, її душею. Та головним поводирем, виправданням вчинків, сенсом її життя  була ЛЮБОВ.

Постановку здійснено у сучасному жанрі мюзиклу з оригінальною музикою В.Ковтуна, яскравим і лаконічним оформленням, цікавими пластичними етюдами та танцями і, звичайно, чарівними піснями з репертуару Едіт Піаф, які так бентежать душу можливо і тому, що тембр голосу виконавиці головної ролі Маргарити Томм співпав з голосом легендарної Піаф.

Вистава відзначена дипломами VIІ Міжнародного театрального фестивалю “Кримський ковчег” (м. Сімферополь, 2010 р.) та Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” (м. Кіровоград, 2011 р.).

Едіт Піаф